BAVÍME SA FUTBALOM

PROJEKT BAVÍME SA FUTBALOM ORGANIZUJE NA ZŠ a MŠ FUTBALOVÁ ŠKOLA JUVENTUS UŽ 7 rokov. Z projektu futbalových krúžkov sa medzitým do aktívneho futbalu v kluboch dostalo cez 100 detí, ktoré aktívne pokračujú vo futbale. 

Záleží nám na vývoji Vašich detí. Naša futbalová škola vyniká kvalitnou výukou, kde futbalové krúžky vedú kvalifikovaní, vzdelaní a certifikovaní tréneri.

Aby sa deťom dostala, čo najviac futbalových zručností je dôležité, aby trénovali pri deťoch Tí, ktorí majú k tomu vzťah, skúsenosti a chcú sa naďalej vzdelávať, aby všetko nové čo sa naučili odovzdali svojim zverencom. Futbal nie je len kopanie do lopty!!!

BAVÍME SA FUTBALOM

Tento projekt organizuje futbalová škola JUVENTUS a je to futbalový krúžok plný pohybu, ktorý prebieha priamo na vybranej ZŠ v rámci ŠKD. Je určený pre deti od 1. do 4. ročníka ZŠ. Naše heslo je: ŠPORT - ZÁBAVA - ÚSMEV - KAMARÁTI. Robíme všetko pre to, aby sa deti futbalom BAVILI. 

PRIDAJ SA K NÁM A BUĎ ŠPORTOVEC!

Budeš sa učiť futbalové zručnosti metódou COERVER COACHING a na základoch metodológie Talianskeho futbalového veľkoklubu FC JUVENTUS TURÍN. Hlavným cieľom je, aby trénovanie a hra pre Teba bolo zábavou, naučíť sa férovosti a rešpektu k všetkému. Vážiť si víťazstvo, avšak nie viac, ako Tvoj charakter a športový výkon. k tomuto všetkému Ťa budú viesť kvalifikovaní, vzdelaní a certifikovaní tréneri. Tí, ktorí sa budú najviac snažiť a bude ich futbal baviť, budú sa zúčastňovať zápasov a turnajov na Slovensku aj v zahraničí.

REGISTRÁCIA NA KRÚŽOK V TVOJEJ ŠKOLE VÝHRADNE IBA CEZ KIS: KIS - Klubový Informačný Systém