KIS - Klubový Informačný Systém

Klubový informačný systém FŠJ

Futbalová škola JUVENTUS sa snaží postupne zlepšovať po všetkých stránkach - klub zavádza moderný Klubový informačný systém (KIS), ktorý zefektívni prácu a internú komunikáciu medzi hráčmi, trénermi a rodičmi všetkých kategórií. Systém ponúka veľa užitočných funkcií a plně nahrádza doterajší informačný systém WEBOOKER. 

V systéme KIS hráči či rodičia uvidia docházku, zápasy, komunikáciu s trénermi, prehľad svojich členských poplatkov a iné dôležité organizačné informácie.

Ako sa prihlásim?

Všetci mládežnícky futbalisti, alebo ich rodičia obdržia na svoju e-mailovú adresu prihlasovacie údaje do systému KIS. Žiadame, aby vo svojej e-mailovej schránke skontrolovali, že tieto údaje majú a systém začali ihneď využívať. Do KISu sa je možné prihlásiť cez webové rozhranie či mobilnú aplikáciu (iOS a Android). Pre prvotné prihlásenie doporučujeme použiť webovú verziu.

Pri prvom prihlásení musí užívateľ schváliť súhlas s GDPR a KÓDEX RODIČA. V prípade chýbajúcich údajov je nutné ich doplnenie. Akékoľvek ďalšie zmeny osobných údajov, alebo hesla sa upravujú v pravom hornom rohu. Stačí kliknúť na Meno a následne zvoliť možnosť  "Upraviť profil".

WEBOVÁ VERZIA:  

 APLIKÁCIA iOS NA STIAHNUTIE:

 APLIKÁCIA Android NA STIAHNUTIE: 

Čo je to KIS?

Klubový informačný systém (KIS) umožňuje rýchlu komunikáciu vedenia klubu a trénerov s hráčmi a rodičmi, ľahkú správu tréningov, zápasov, turnajov a ďalších klubových akcií. Postará se o prehľadnú evidenciu výberu členských poplatkov on-line, postráži platnosti všetkých zmlúv, zdravotné prehliadky, alebo GDPR súhlasov.

KIS patrí k najnovším produktom spoločnosti eSports.cz, ktorá sa špecializuje na výrobu webových stránok a informačných systémov pre športové kluby, zväzy a organizácie.

Mám problém. Kam sa obrátiť?

V prípade, že máte problém s prihlásením, nedorazili Vám prihlasovacie údaje, alebo ste narazili na výrazný problém, dajte nám prosím vedieť na e-mail: fcjuventus777@gmail.com