PROJEKTY FŠJ

Partnerské kluby

Projekt partnerských klubov má za cieľ nadviazať na fungujúce systémy tak ako je to v okolitých štátoch. Hlavnou myšlienkou je centralizovanie detí v partnerských kluboch a vytvorenie tak širokej mládežníckej základne. Tento projekt úplne zapadá do nadstavenej koncepcie výchovy a podpore detí pri ich športovaní. Vývoj jedinca je veľmi individuálny ako po fyzickej, tak hlavne mentálnej stránke. Niektorí hráči sú na prechod do vrcholového futbalu psychicky pripravení až v neskoršom veku, a preto je pro všetky strany dôležité, aby sa hráč rozvíjal v partnerskom klube a jeho prechod bol správne načasovaný. Predpokladom a pilierom vzájomnej spolupráce je vzájomná dôvera a komunikácia v spolupráci trénerov FC JUVENTUS s trénermi partnerských klubov za účelom spoločnej metodiky rozvoja hráčov. Chceme byť najlepší, chceme byť najlepší spolu s vami, chceme pomôcť vám, aby ste na svojej úrovni boli najsilnejší. Všetko podľa nášho hesla: "Spolu sme silnejší!" Momentálne máme spoluprácu s klubmi FK Trnové, OŠK Divinka - Lalinok, TJ Divina, TJ Tatran Bytčica, OFK Hôrky, TJ Zástranie, a rokujeme s ďalšími klubmi.

JUVEland 

Bližšie predstavujeme projekty Futbalovej školy Juventus. Druhým z nich je Juveland, ktorý funguje už od roku 2019 a je dostupný širokej verejnosti, nie len pre členov klubu. Juveland je obchod so športovým oblečením a vybavením pre deti aj dospelých, fanshop, futbalový špecialista a zároveň miesto, kde každú zakúpenú vec je možné spraviť jedinečnou, originálnou a osobnou. Personalizácia vecí spolu s reklamou a potlačou od najmenších drobností ako perá, kľúčenky, etikety... až po veľkoplošné miesta ako budovy, autá, okná..., to všetko nájdete v Juvelande a využiť to môžu nie len fyzické osoby ale aj firmy, združenia, športové kluby atď. Možnosť navštivíť Juveland máte na adrese Kamenná 25b, Žilina a taktiež môžete sledovať na sociálnych sieťach ako fb a ig ale aj google a už čoskoro aj v novo pripravovanom eshope. 

Vinotéka Hruška - Žilina

Bližšie predstavujeme projekty Futbalovej školy Juventus. Ďalším z nich je Vinotéka Hruška - Žilina, ktorý funguje od roku 2021. Chuť Moravy priamo v Žiline? A prečo nie, tradičné rodinné vinárstvo z Moravy má na Slovensku len pár prevádzok a jednou z nich je tá naša. Zároveň Víno Hruška nenájdete v žiadnych obchodných reťazcoch a teda ak si potrpíte na jedinečnosti, originalite, tradícií a kvalite ste na správnom mieste. Výborné a chutné fľaškové ale aj sudové víno, rôzne pochutiny k vínu, ochutnávky, darčekové balenia a kompletný branding to všetko nájdete na adrese Kamenná 25b, Žilina a taktiež môžete sledovať na sociálnych sieťach ako fb a ig ale aj Google a už čoskoro aj v novo pripravovanom eshope. 

Letný futbalový tábor

Bližšie predstavujeme projekty Futbalovej školy Juventus. Štvrtým, oslavujúcim 10 ročné jubileum v roku 2023, je Letný futbalový tábor, ktorý vypĺňa čas v letnej prestávke mimo sezóny. Z pravidla vždy sa uskutočňuje v prvých troch týždňoch mesiaca Júl. V týchto týždňoch je rozdelený na tri samostatné turnusy. Za ten čas sa vystrieda niečo viac ako 100 detí, ktoré sa s chuťou zabavia, zlepšia svoje individuálne činnosti, zasúťažia v športových aj nešportových aktivitách a taktiež spoznajú množstvo kamarátov/iek a vytvoria si krásne letné zážitky. Program Letného futbalového tábora sa každoročne dopĺňa, obmieňa aby nechýbala pestrosť ale zároveň ponúka aj ustálené body, ktoré si za ten čas deti najviac obľúbili.

Bavíme sa futbalom

Bližšie predstavujeme projekty Futbalovej školy Juventus. Piatym je projekt Bavíme sa futbalom. Je to futbalový krúžok určený pre materské školy a prvý stupeň základných škôl. S rôznymi prestávkami a obmenami funguje už niekoľko rokov a za ten čas bavil futbalom školy a škôlky priamo v Žiline ale aj jej priľahlých častiach. Aktuálne sa bavíme futbalom v Divinke a Divine, kde pôsobíme v škôlkach aj školách a tiež v "našej domácej" MŠ Závodie. Projekt je zameraný na vytvorenie vášne a vzťahu k futbalu ako aj základných športových návykov, disciplíny a zručností.