5 GÓLOVÉ VÍŤAZSTVO NAD TEPLIČKOU

22.04.2024

Naša U12 si pripísala ďalšie ligové víťazstvo tentokrát z Tepličky nad Váhom v pomere 0:5

Zhodnotenie zápasu trénerom L. Ťažkým: "Zo zápasu Teplička nad Váhom - Juventus Žilina zo dňa 20.04.2024. Od úvodu zápasu bolo zrejmé, že náš súper bude ťažší oriešok ako bol v poslednom meraní síl. V prvom polčase, ktorý skončil výsledkom 0:1 to bol napriek našej miernej prevahe a väčšiemu množstvu gólových šancí v celku vyrovnaný zápas, pretože aj súper ukázal svoje kvality. Obraz hry sa v náš prospech postupne začal meniť v druhom polčase. A od stavu 0:3 sme už na ihrisku dominovali a opraty hry plne prevzali do svojich rúk. Vďaka tomu sa nám podarilo koncový výsledok upraviť na 0:5. Nebyť množstva nepremenených šancí výsledok mohol byť pre nás ešte lichotivejší. Čo sa týka všetkých našich hráčov snaha sa im nedala uprieť. V útoku sa tromi gólmi blysol Šimon Výboch a keď sa súper dostal do útoku, tak zatiahla ochrannú brzdu záloha, obrana resp. brankár. Bola to hra so súperom, ktorý aj tvoril hru, neodkopával len loptu a o to bol zápas zaujímavejší."