AJ NEXT GENERATION SA PREDSTAVIL NA TURNAJI V ZÁDUBNÍ.

10.10.2023

Posledný z OBFZ turnajov v skupine E pre rok 2023 hostilo Zádubnie, kde sa predstavila časť U10 doplnená o hráčov z Next Gen kategórie, ktorá bola vyvtorená pred toutou sezónou a chalani z nej po mesiacoch tréningového procesu mali možnosť opäť zažiť zápasovú atmosféru, s ktorou sa však nepopasovali vôbec dobre.
Hodnotenie turnaja tréner staršia prípravka R. Coma ml.: V prvom rade chcem vyzdvihnúť výkony Kuba Šugára, Bruna Daníška, Filipa Domanického a Adama Nováka, ktorí splnili to, čo sme si pred turnajom povedali a boli lídrami mužstva aj keď sami nepredviedli svoju ideálnu hru, tak sa mi páčilo aj ich nastavenie, kedy sa hecovali medzi sebou a mali v hlave, že keď prídu na ihrisko chcú dať góly a pomôcť tímu. Výkony ostatných hráčov sa hodnotiť príliš nedajú, určite som čakal viac v zmysle zápalu pre hru. Hrať zápas po mesiaci či dvoch a ani len nebehať a nesnažiť sa, určite nie je to, čo som chcel vidieť a tých pár nádejných momentov celkový dojem nezachráni. Verím, že chalanov to, že sa dostali na zápas povzbudí a budú o to viac pracovať na tréningoch a budú si chcieť zaslúžiť, čo najskôr ďalšiu nomináciu. 

Mladšia časť Next Gen kategórie sa dnes taktiež predstavila na záverečnom OBFZ turnaji pre tento rok v skupine E a podobne ako starší kolegovia zistili na čom všetkom musia pracovať.
Hodnotenie turnaja tréner mladšia prípravka M. Dobias: Pre chalanov to bol prvý turnaj v tomto zložení, navyše pre niektorých úplne prvý. Chlapci ukázali bojovnosť, chuť a odhodlanie. Na druhej strane nám turnaj ukázal, ako ešte musíme zapracovať na individuálnej technike a tímovej taktike. V každom prípade je za mňa teraz najdôležitejšie, že si chlapci všetky tri zápasy užili a že ich to bavilo