DRUHÁ SKUPINA OBFZ TURNAJOV ZAČALA U SALEZIÁNOV

27.04.2024

V rovnaký deň sa rozbehla aj skupina B v ObFZ turnajoch a na ihrisku 1.KŠK Žilina sa predviedla naša U11 a tiež chlapci z kategórie Next Gen. 

Hodnotenie turnaja mladšej prípravky tréner M. Hroš: Dnes sa predstavila skupina NextGen na oblastnom turnaji v KŠK, kde odohrali 4 zápasy proti seberovným tímom. Zápasy zvládli dobre, 2x výhra, 1 remíza 1 prehra. Bol som milo prekvapený z niektorých chalanov, že pristupovali k zápasom zodpovedne. Nebáli sa ísť do súbojov, určite by sa nestratili ani pri U9. Pokiaľ by aj ostatné deti pristupovali tak ako oni na turnajoch , tak by určite konkurovali aj silnejším tímom. Z mojej strany spokojnosť. Ďakujem

Hodnotenie turnaja staršej prípravky tréner M. Závodský: Na začiatok, troška rozčarovanie z neskorých príchodov na zápas, keď chlapci prídu neskoro, nestihnú poriadnu rozcvičku a celý obraz zápasov sa na to aj podobá. Slabý pohyb na ihrisku, orientovanie sa a nastavenie sa na to, aby som zvládol zápas čo najlepšie. Pochvala patrí brankárovi Vilkovi Muráňovi, Urbanovi Štefaňákovi a Sáre Findrikovej.