DVA TÍMY, DVA ROZDIELNE VÝKONY NA MINIMORAVE V PODANÍ U9

11.03.2024

Chalani z U9 majú za sebou ďalšie ťažké zápasy na MiniMorave, kde tentokrát postavili až dva tímy a priestor na hru, tak dostal celý tím. Tréneri si rozdelili skupiny a kým jednej sa darilo na výbornú a predviedla skvelý futbal, tá druhá zaostala za očakávaniami trénera.

Hodnotenie zápasov, skupiny hrajúcej v bielych dresoch, tréner M. Hroš: Aj keď sme prehrali, na toto som sa nezameral. Čo ma zaujímalo bolo to, ako sa deti stavajú k hre. Očakávam od nominovaných detí, že si zoberú viac z tréningového procesu, a že potiahnu tých nových a slabších, ale bol som sklamaný, pretože ani herný ani agresívny futbal z ich strany nebol. Naopak, kto ma potešil aj sa snažil robiť to, čo sa učíme bol Jakub Povalač, Adam Pojezdala, Matej Pavlík, nebáli sa ísť ani do súboja. Brankári pochytali toľko, koľko mohli.


Hodnotenie zápasov, skupiny hrajúcej v neónových dresoch, tréner J. Comorek:  Tentokrát sme sa prezentovali o triedu lepším výkonom. Vďaka aktívnemu pohybu sme mohli ukázať aj našu futbalovosť a odohrali sme veľmi pekné zápasy. Stále však musím konštatovať, že na úplnú spokojnosť nám ešte chýba o kúsok väčšia agresivita, rýchlosť a kondícia. Ďakujem chlapcom za ich prístup a bojovnosť.