KVALITNÉ ZÁPASY PRE NAŠE PRÍPRAVKY V POKRAČOVANÍ LIGY PRÍPRAVIEK

29.04.2024

Nedeľné popoludnie patrilo bieločiernym prípravkám, ktoré v ďalšom kole Ligy prípraviek cestovali do neďalekej Kysuce, kde odohrali opäť ťažké stretnutia s rovesníkmi. 

Hodnotenie zápasu U11 tréner M. Závodský: Prvá skupina, aj keď začala víťazne a vyhrávala 3:0, prestali hrať a súper sa nadýchol k výkonu a nakoniec prvý zápas otočil do víťazného konca. Chlapci si musia uvedomiť, že zápas sa hrá až do posledného hvízdu. Bohužiaľ podcenili sme súpera a mysleli sme si, že už nám netreba hrať a súper nás za to vytrestal. Druhá skupina, hneď od začiatku sme nastúpili až s prehnaným rešpektom voči súperovi a to nás sprevádzalo počas celého zápasu. Prehrávali sme rýchlostné súboje, osobné, niektorí hráči sa nezapájali plnohodnotne do súbojov a zápasu ako takého. Máme čo zlepšovať.


Hodnotenie zápasu U10 tréner R. Coma ml.: Očakávaný kvalitný zápas so súperom, s ktorým sa porovnávame už tri roky a vždy nám tieto zápasy ukážu, v čom sme sa zlepšili a naopak, v čom ešte musíme pridať, inak tomu nebolo ani v tomto zápase. Veľká pochvala pre celý tím za výkon, v ktorom nebol nikto, kto by bol výrazne "mimo" ale naopak všetci chceli a boli mysľou na zápase. Práve chcenie hrať a pokúšať sa o technický futbal bolo včera to, čo sa mi páčilo najviac, aj keď s tým samozrejme prichádzajú chyby ale bez nich to nepôjde. Zároveň bolo skvelé najmä pri jednej skupine sledovať striedanie tímovej kombinačnej hry s vysoko individuálnou činnosťou a celý ten zápas bol vďaka tomu veľmi pestrý z našej strany. Aj keď sme podali veľmi dobrý tímový výkon, pár mien si zaslúži individuálnu pochvalu a to z jednej skupiny Bruno Daníšek, Agátka Hollá, Filip Domanický a brankár Tomáš Vereš, ktorý najmä v závere výrazne pomohol tímu. Z druhej skupiny sa mi veľmi páčila hra dvoch Sebkov, a to Krkošku a Poláčeka, ktorí svoju poctivú pracovitosť z tréningov začínajú čoraz viac prenášať do zápasov.  

Hodnotenie zápasu U9 tréner J. Comorek: Taktika súpera z KNM bola rozdeliť svojich zverencov na silnejšie a slabšie mužstvo. Obe naše družstva so slabším mužstvom dominovali a zvíťazili v tréningovom tempe. Potrebnú kvalitu mal až zápas s druhým mužstvom. S výkonom chalanov som bol spokojný aj keď výsledkovo to nevyšlo. Keď sa dokázali prispôsobiť súperovej rýchlosti a agresivite, ukázali že sú futbalovejší a predviedli krásne akcie. Super vyčkával vpredu na vykopnuté lopty a skóroval. Tešíme sa s progresu chalanov a ďakujeme im za predvedený výkon.