LIGA PRÍPRAVIEK POKRAČOVALA V NEDEĽU V MARTINE

10.10.2023

Chlapci z U9 podľahli v Žabokrekoch domácemu Martinu.
Hodnotenie zápasu tréner M. Hroš: Nakoľko na tréningu sa bavíme o súbojoch jeden na jedného, máme stále problémy s fyzickou hrou. Môj celkový pohľad na hru: ťažko sme sa dostávali do útoku, pretože súper bol rýchlejší pri nás aj pri lopte, nedržali sme si hráčov a z toho sme dostávali góly. Budeme trénovať ďalej a verím že na najbližšom zápase to aj uvidíme na ihrisku.

U10 v ďalšom kole Ligy prípraviek s dobrou hrou, no pretrvávajúcou streleckou nemohúcnosťou a lacnými inkasovanými gólmi, ktoré aj dnes stáli v ceste lepšiemu výsledku.
Hodnotenie zápasu tréner R. Coma ml.: Veľmi dobrý zápas po hernej stránke, najmä jedna skupina predviedla takmer všetko, čo chceme v zápasoch robiť. Veľmi vysoké nápadanie, rýchly zisk lopty, návraty, osobné súboje, práca s loptou, od 1vs1 až po 1 vs celé ihrisko, rôzne kľučky, nábehy, prihrávky, hra smerom dopredu to všetko bolo dnes na veľmi dobrej úrovni až kým neprišlo po milión vytvorených šancí, ktoré sme už tradične zúfalo zahadzovali. Je naozaj neskutočné, čo my dokážeme nepremeniť a na druhej strane góly aké my dostávame, môžme dostať asi len my, myslím, že žiadne iné mužstvo také góly nedostane. Bohužiaľ musíme sa, čo najrýchlejšie zlepšiť v oboch činnostiach ak chceme zápasy vyhrávať.

V Žabokrekoch s Martinom neuspeli ani naši U11tkári.
Hodnotenie zápasu tréner M. Závodský: Dnešný zápas bol porovnanie si síl s Martinom skvelé herné situácie bolo vidieť na každej strane chlapci sa snažili bohužiaľ ťahali za kratší koniec. Lepšie a rýchlejšie riešenie niektorých herných situácií by určite prinieslo iný výsledok a určite aj priebeh hry samotnej preniesť tréning do zápasu nám ešte stále robí niekedy problém čo je určite škoda.