Liga prípraviek tentokrát v Oravskej Jasenici.

30.10.2023

Naše prípravky si prázdniny spestrili ďalším kolom Ligy prípraviek, keď po týždni opäť cestovali na Oravu, na pôdu domáceho Oravanu Oravská Jasenica.


U11 s nepochopiteľným prístupom niektorých hráčov a z toho prameniacim zlým výkonom.


U10 s peknou hrou, hernou dominanciou ale množstvom zahodených šancí.

Hodnotenie zápasu tréner R. Coma ml.: Zápas, ktorý sme mali jednoznačne vyhrať a dopriať si znovu oslavný pokrik a radosť. Avšak jeden z troch našich najväčších problémov, nepremieňanie šancí, bol dnes nepriateľ číslo jeden a tak sme sa museli zmieriť s prehrou, aj napriek jednému z najlepších výkonov v sezóne. Veľmi pekná a pozerateľná hra, kde sa objavuje to, čo si dookola zdôrazňujeme. 1vs1 až po 1vs celé ihrisko, rýchla práca s loptou, nábehy, videnie sa na ihrisku, hra smerom dopredu, skvelé návraty a uhraté do hry obranné osobné súboje. Množstvo vecí za čo, si dnes pochvalu zaslúžia všetci, až na tú koncovku, v ktorej každý zlyhal nespočetne veľakrát. Individuálna pochvala patrí kapitánovi tímu Jakubovi Šugárovi, ktorý odohral fantastický zápas.  


U9 potvrdili svoju výbornú formu a pripísali si ďalšie víťazstvo. 

Hodnotenie zápasu tréneri M. Hroš a J. Comorek: Dnes U9 odohrala ďalší zápas ligy prípraviek v Oravskej Jasenici. Na dnešný zápas sme išli s menšou zostavou z dôvodu chorôb, ale aj tak sa chalani postavili k tomu bravúrne. Na ihrisku si pomáhali jeden druhému. Je vidieť že už konečne sami od seba chodia do súbojov a že sa neboja. Posledných 8-10minut pred koncom bola vidieť na deťoch únava, keďže sme nemali hráčov na striedanie. Dokázali sa zmobilizovať a udržať výsledok až do konca.

Fotogaléria