U13 VYHRALA NA PÔDE TURZOVKY 0:9

29.08.2023

Skoro všetka gólová radosť ostala v prvom polčase, keď sme nastrielali 7 gólov. Paradoxne bol herne lepší polčas druhý, keď chlapci ukázali veci, ktoré trénujú na tréningu. pri kvalitnejšom zakončení sa mohol zápas skončiť aj dvojciferným výsledkom. Týmto výsledkom si chlapci zabezpečili priebežné prvé miesto v tabuľke so skóre 19:0.

Zhodnotenie zápasu trénerom J. Velflom: "V prvom zápase na ihrisku súpera sme v prvom polčase súpera k ničomu nepustili vypracovali sme si veľa pekných šanci ,ktoré sme aj gólovo zakončili. Hráči plnili na ihrisku pokyny trénerov . Dnes výkon našich hráčov spĺňal to, čo od nich očakávame . Zaslúžene sme po prvom polčase viedli 7:0. Po prestávke sa hra súpera zlepšila, ale naši hráči svojou bojovnosťou a hrou súpera k ničomu nepustili. Zaslúžene sme tento zápas vyhrali . Chcem sa poďakovať chlapcom za odvedenú prácu na ihrisku a za kolektívnosť . Veľká pochvala celému družstvu