OBLASTNÉ TURNAJE PRE PRÍPRAVKY SA ZNOVA ROZBIEHAJÚ

27.04.2024

V skupine E sa ObFZ turnaje po zimnej prestávke vrátili domácim turnajom na ZŠ Závodie a vyšli na výbornú. Ešte pred obedom začala svoj turnaj U10 doplnená o hráčov z Next Gen kategórie a hneď po nich nastúpila naša U8.

Hodnotenie turnaja staršej prípravky tréner R. Coma ml.: Dnešné zápasy splnili presne to, prečo ich hráme a to je dostatok herných minút a možnosť zlepšovať sa priamo v zápase pre všetkých. Náš výkon nebol ani zďaleka optimálny a nerobili sme skoro nič z toho, čo by sme už mali robiť. Slabý pohyb, nulová aktivita, bez nasadenia a zápalu pre hru a rovnako tak práca s loptou veľmi pomalá a kostrbatá. Chlapci musia práve tieto veci zlepšovať a sústrediť sa na ne ako v tréningu, tak potom aj v samotnom zápase. Najväčším pozitívom a verím, že aj povzbudením pre chalanov bolo dosiahnutie dvoch výhier, na ktoré táto skupina už dlho čakala. Výbornými zákrokmi nás dnes veľakrát podržal Filipko Takáč, za čo mu patrí pochvala. 


Hodnotenie turnaja mladšej prípravky trénerka Veronika Čapková: Prvý turnaj ObFZ sme si užili. Síce sme nezachytili začiatok turnaja, s pribúdajúcimi minútami sme sa postupne zlepšovali. V každom zápase hráči ukázali bojovnosť a chuť zvíťaziť. Ukázali nám, že sa vedia presadiť v hre 1na1, zlepšila sa nám presnosť prihrávok a vnímanie hry. Celkovo beriem turnaj za úspešný a ďakujem rodičom za povzbudzovanie. Veľmi ma teší, že systematická práca s hráčmi začína prinášať výsledky.