PIEŠŤANSKÝ TURNAJ MLÁDEŽE AJ S ÚČASŤOU JUVE U9

08.04.2024

Chalani z U9 sa prezentovali zlepšenými výkonmi na turnaji v Piešťanoch ale stále zaostávajú za vysoko nastavenou latkou z jesene, čomu napovedajú aj hodnotenia oboch trénerov.  

Hodnotenie turnaja tréner M. Hroš: Počasie nám vyšlo super počas celého dňa. Škoda prvého zápasu, kde sme vyhrávali 1:0, ale po našich chybách nám v poslednej minúte dali 2 góly. V druhom zápase deti boli nekoordinované, akoby stále rozospaté. Pred tretím zápasom sme sa s deťmi rozprávali že musia hrať to, čo sa učia na tréningoch, tak ten zápas odohrali celkom slušne, kde sme remizovali. Chalanov to naštartovalo a v ďalších zápasoch bolo vidieť že sa rozbehli a išli si po víťazstvo. Do posledného zápasu o 7.-8. miesto išli už naplno. Určite mali naviac, aby hrali o lepšie umiestnenie, bolo cítiť od rodičov aj od chlapcov, že musia hrať od prvého zápasu až po posledný. Určite v každom zápase bili nejaké nedostatky. Z našej strany spokojnosť. Pochvala patrí všetkým no musím vyzdvihnúť Lea Santosa ktorý v kritických momentoch pomáhal chalanom a vychytal nám aj jednu penaltu. Ideme ďalej a tešíme sa aj na ďalšie turnaje v Piešťanoch.

Hodnotenie turnaja tréner J. Comorek: Škoda prvých dvoch zápasov, ktoré sme o gól prehrali, pretože sme opäť nemali potrebnú pohyblivosť a agresivitu. Zvyšné štyri zápasy sme sa zlepšili a už sme len vyhrali a remizovali. Bohužiaľ stále naše výkony nie sú optimálne a trochu zaostávame za našou jesennou formou. Tešíme sa na ďalšie zápasy a tréningy ktoré nás posúvajú vpred.