POSLEDNÝ ZÁPAS SEZÓNY SI CHLAPCI UŽILI A BAVILI SA FUTBALOM.

OD PRVEJ MINÚTY VYSOKÉ NAPÁDANIE SÚPERA A VYNIKAJÚCA HRA PO KRÍDLACH A JEDEN ÚTOK ZA DRUHÝM SA VALIL NA SÚPEROVU BRÁNKU.
Zhodnotenie zápasu trénerom J. Velflom: "Posledný zápas sezóny si chlapci užili a bavili sa futbalom od prvej minúty. Konečne bola na striedačke vynikajúca zábava taká aká k futbalu patrí. Od prvej minúty vysoké napadanie súpera a vynikajúca hra po krídlach striedala jeden rýchli útok za druhým na súperovu bránku. Chlapci súperovi strelili v prvom polčase tri pekne góly a zaslúžene viedli . V tomto zápase sme využili možnosť striedať sedem hráčov a zápas sa troška vyrovnal . Chlapci v druhom polčase mohli streliť veľa gólov ale nepodarilo sa . Chlapci si zápas užili a konečne sa poriadne bavili futbalom. Po skončený zápasu sme si užili spoločne chvíle aj z rodičmi a ukončili sezónu tak ako sa patrí spolu na ihrisku."
