TRI BODY Z ČADCE SI DOVIEZLA U15

24.09.2023

Dva góly Špánika a jeden Hrdinu zabezpečili najtesnejšie víťazstvo U15 v Čadci. Týmto víťazstvom si chlapci zabezpečili priebežné 2.miesto v tabuľke po 7.kole 2.ligy.

Zhodnotenie trénerom M.Blaščíkom: "Veľká pochvala za to, že chalani zvládli otočiť vývoj zápasu vo svoj prospech. Škoda , že sme sa nevyvarovali osobných chýb , že sme nezachytávali nakopnuté lopty súpera a následne mal súper samostatné nájazdy. Najmä prvý polčas po 10. minútach dobíjania brány sa hra vyrovnala. Sami sme si vytvorili tlak na seba , dali sme priestor súperovi vyrovnať a hra bola vyrovnaná. Druhý polčas bol jednoznačne v našej réžii. I keď Čadca dala gól na 2:1 , aj tak sme sa otriasli , zmobilizovali , striedania oživili hru a presadili sme sa strelecky. Veľká pochvala hráčom , ktorí mali ťažký týždeň so zraneniami a chorobami , zvládli zápas ku spokojnosti. Ďakujeme."