U13 UŠTEDRILA 8 GÓLOVU NÁDIELKU STAŠKOVU

31.03.2024

V sobotu nastúpila naša U13 na pôde Staškova a po jednoznačnom priebehu si odviezli tri body za výhru 8:0.

Zhodnotenie zápasu trénerom J. Velflom: "Dnes sme súpera k ničomu nepustili .Veľmi dobre držanie lopty z našej strany. Hra bola trochu pomalá, ale o to boli dnes pekné momenty v zakončení na súperovu bránku. V prvom polčase chcel dať každý gól sám za seba, preto sme vyhrávali po prvom polčase iba 3:0. V druhom polčase sa hra a koncentrácia mužstva zlepšila, a preto sme si vypracovali oveľa viac šancí. Dnes mal zápas aj prívlastok - súboj brankárov. Rozhodca piskol dve penalty: jednu proti nám, ktorú náš brankár chytil, a jednu proti súperovi, ktorú náš brankár Samuel Rataj s prehľadom premenil. Dnes teda dvojité víťazstvo. Veľmi pekne a dôležité víťazstvo. Len tak ďalej chlapci."