U9 VÍŤAZNE V LIGE PRÍPRAVIEK

22.10.2023

V pondelok 16.10.2023 odohrala naša U9, U10 a U11 6.kolo ligy prípraviek, keď na domácej pôde v Divinke privítali hostí z Kysuckého Nového Mesta. 

Kategória U11:

U11 po dobrom výkone v súčte polčasov remizovala s Kysuckým Novým Mestom 2:2

Zhodnotenie zápasu nebolo dodané!!!

Kategória U10:

V pondelkovom zápase Ligy prípraviek si naša U10 zmerala sily so svojím tradičným súperom z Kysuckého Nového Mesta, proti ktorému dosiahla doposiaľ najlepší výsledok.

Hodnotenie zápasu tréner R. Coma ml.: Zápas so slušným tempom, nasadením, súbojmi aj technickými zručnosťami ale chýbalo mi tam futbalové umenie a rozmýšľanie. Škoda, že zrovna v zápase kde sa niektorí po dlhom čase prebrali, si vybrali svoj slabší deň stálice, ktoré naopak dlhodobo si držia svoj štandard. Teším sa na zápas kedy sa podarí všetkým skĺbiť aspoň svoje dobré výkony a bude to skvelé, keď sa skĺbia každého najlepšie výkony. Výkonom v tomto zápase si pochvalu zaslúžili brankár Tomáš Vereš a dve naše dievčatá Agátka Hollá a Emmka Kotvasová. 

Kategória U9:

U9 odohrala ďalší zápas ligy prípraviek, kde sme hostili na domácej pôde MFK Kysucké Nové Mesto.

Hodnotenie zápasu tréner M. Hroš: Po dvoch prehrách ktoré sme odohrali vonku, teda v Ružomberku a v Martine, chalani išli do zápasu s tým že chcú vyhrať a hrať fyzicky do súbojov, sa nám podarilo vyhrať. Cením si prístup chalanov, bolo tam vidieť to nasadenie. Bolo aj veľa šancí pred bránou, ktoré sme nepremenili. Občas bolo vidieť v zápase, že prihrávky boli slabšie, ale navzájom si pomáhali. Chválim brankárov Tomáša a Dominika, že nás podržali, a taktiež chválim všetkých chalanov za predvedenú hru. Dúfam že si to zopakujeme aj v Dolnom Kubíne.