Košík
0
0,00 €

Zhodnotenie zápasu trénerom D. Kováčikom: "Zápas v Čadci si chlapci opäť futbalovo užili. Hneď od začiatku sme vybehli na súpera a snažili hrať svoju hru, čo sa nám aj darilo. Videli sme opäť emócie, krásne individuálne akcie. Chlapci ukázali aj pekné kombinácie a padlo 6 gólov, čo bolo výborné. Gratulujem a ďakujem všetkým za výkon"