V ČADCI SME POKRAČOVALI V DOBREJ HRE, ČO SA PREJAVILO AJ PRI KONEČNOM VYSOKOM VÍŽATSTVE.

22.06.2026

NAŠA U12 POKRAČOVALA AJ V ČADCI V SÉRII VÝBORNÝCH VÝKONOV A DOMÁCICH SME ZDOLALI VYSOKO 0:6.

Zhodnotenie zápasu trénerom D. Kováčikom: "Zápas v Čadci si chlapci opäť futbalovo užili. Hneď od začiatku sme vybehli na súpera a snažili hrať svoju hru, čo sa nám aj darilo. Videli sme opäť emócie, krásne individuálne akcie. Chlapci ukázali aj pekné kombinácie a padlo 6 gólov, čo bolo výborné. Gratulujem a ďakujem všetkým za výkon"

Share