V DRUHOM PRÍPRAVNOM ZÁPASE NAŠA U12 OPÄŤ VÍŤAZNE

21.01.2024

V sobotu 20.1.2024 sme v PZ vyzvali rovesníkov z MFK Bytča. Chlapci začali hneď aktívne od začiatku a loptu mali po celý čas zápasu pod kontrolou a súpera až na pár malých protiútokov nepustili vôbec k hre. Keďže sme mali oboch našich brankárov "mimo hry" brankárske rukavice si oprášil Tomáš Bujný. Ten si v pohode ustrážil čisté konto, keď perfektne čítal hru a z pozície "stopéra" vždy upratal súperové nakopávané lopty a perfektnou rozohrávkou zakladal útoky. Celé družstvo fungovalo na jednotku a bola radosť pozerať na hru. Padnúť mohlo aj viac gólov, ale tu v prvej rade išlo o hru a za tú patrí deťom z U12 potlesk.

FC JUVENTUS ŽILINA U12 - MFK BYTČA U12. 4:0 

zostava FC JUVENTUS:  Bujný - Záchenský, Ťažký M., Šoltys - Kažmír, Šustek, Ťažký T., Blaha - Výboch, Čižmárik, Luštek - Blanár, Galica, Jacura, Janošík, Kosturko.

Zhodnotenie zápasu trénermi D. Kováčik, L. Ťažký: "Dnešný zápas opäť ukázal, ako sú chlapci jedna partia a že sa snažia hrať tak, ako trénujú. Výkony všetkých boli perfektné, jazdili hore - dolu a aj hráči, ktorý boli na lavičke a zapojili sa do duelu neskôr ukázali, že sú hladní po futbale a dokonca strelili aj góly. Ešte trošku viac zakončovania spred pokutového územia a bude to úplne super :-)). Dnes opäť patrí pochvala všetkým za výkony a nasadenie, lebo futbal je o tom, ako to máme v hlave nastavené. Poďakovanie patrí samozrejme aj rodičom fanúšikom za povzbudzovanie chlapcov."