V Lige prípraviek do tretice proti tímu z Oravy, tentokrát doma proti Námestovu.

07.11.2023

U11 nadviazala na víkendový dobrý výkon z oblastnej súťaže aj proti súperovi z Námestova. 


U10 pokračuje v striedaní dobrých a zlých zápasov, keď proti Námestovu zopakovala výkon z dňa pred tým na Morave, bez rozmýšľania a s množstvom nepochopiteľných rozhodnutí.  

Hodnotenie zápasu tréner R. Coma ml.: V podstate by som mohol skopírovať hodnotenie z nedele a sedelo by aj k tomuto zápasu. Dookola tie isté chyby a zlé riešenia bez čo i len náznaku poučenia sa. Viac k tomu nie je čo dodať. 


U9 s ďalším dobrým výkonom i keď s väčším počtom chýb ako v posledných zápasoch. 

Hodnotenie zápasu tréneri M. Hroš a J. Comorek: Ďalšie kolo U9 ligy prípraviek kde sme na domácej pôde hostili tím Námestovo. Dnes to bolo náročné, nakoľko terén bol rozmočený. Bojovnosť chlapcom nezapieram, plnia si to čo si vždy povieme pred zápasom, boli tam aj menšie chybičky, občas sa nesústredili na futbal. To čo nám išlo v predošlých zápasoch, to sa dnes troška vytrácalo. Vedeli si urobiť hráča jeden na jedného aj sa tlačili do brány ale v rozhodujúcich situáciách neprihrali spoluhráčom. Prekvapilo ma že chlapci v bránke si zastali post brankára a viackrát zabránili súperom skórovať. Obrana fungovala ako v každom zápase dobre. Tešíme sa na posledný zápas ktorý odohráme v tejto sezóne na domácej pôde.

Fotogaléria