V LIGE PRÍPRAVIEK SME HOSTILI ORAVSKÚ JASENICU

15.05.2024

V pondelok 13.5.2024 sme v Divinke privítali súpera z Oravy, ktorý preveril našich prípravkárov. 

Hodnotenie zápasu U11 tréner M. Závodský: Veľmi dobrá hra, skvelé prihrávky, nábehy do priestoru a rozťahovanie hry na celú šírku ihriska, ešte popracovať na skoršej odovzdávke lopty a určite bude hra vyzerať o niečo rýchlejšia. Dnes som bol spokojný s predvedenou hrou, na detailoch, o ktorých sme si po zápase povedali, určite zapracujeme. Vidno, že chalani si tento zápas užívali a ja im ďakujem za predvedenú hru, snahu a obetavosť, ktorú dnes predviedli na ihrisku.

Hodnotenie zápasu U10 tréner R. Coma ml.: Z našej strany vydarený zápas so zaujímavým súperom. Až na pár momentov sme boli lepším tímom a lepšími jednotlivcami. Pokiaľ pri hre rozmýšľame a hráme v rýchlosti s tým, čo vieme, tak je naša hra veľmi dobrá, avšak keď len niečo z toho, čo i len na chvíľu vynecháme tak kvalita našej hry rýchlo klesá a to je to, čomu sa musíme vyhýbať. 

Hodnotenie zápasu U9 tréner M. Hroš: U9 odohrala zápas v lige prípraviek, kde sme hostili na domácom trávniku Oravskú Jasenicu. Aj keď celý priebeh hry sme boli o krok lepší ako súper, v niektorých momentoch nás predbehli a boli lepší v súboji jeden na jedného. Každý zápas nám chýba nasadenie od prvej minúty, koncentrácia, nábeh na loptu, preto inkasujeme vždy prvé góly. Chýbajú nám v zápasoch súboje. Dnes ma potešilo že brankári Leo Santos aj Maťo Pavlík pochytali strely aj góly, fungovala aj obrana a zvládli to na výbornú. Chcem pochváliť aj predných hráčov, že aj keď mali možnosť vystreliť na bránku tak nesobčili a prihrávali si navzájom. Vyhrali sme obidva zápasy, tak dúfam že budeme takto pokračovať aj ďalej.