VO ŠTVRTOK CESTOVALA U9, U10 a U11 NA LIGU PRÍPRAVIEK DO RUŽOMBERKA.

30.09.2023

Po strastiplnom vymotaní sa autobusov zo Žiliny, keď štvrtok bol v meste Žilina dopravný kolaps sa vydala naša trojička na 3.kolo ligy prípraviek do Ružomberka. Prinášame Vám zhodnotenie zápasov očami trénerov jednotlivých kategórií.

KATEGÓRIA U9 tréner M. Hroš: "U9 dnes odohrala ligu prípraviek, hrali sme v Ružomberku. Cesta bola dlhá, ale stalo to za to. Chalani boli nastavení na to čo chceme hrať, len sme nečakali že súper bude agresívny a tvrdý v súbojoch. Po hernej stránke jeden na jedného, prihrávky: bolo vidieť že sa videli na ihrisku a prihrávali si. Čo ma mrzí bolo že s tých malo šancí čo mali pred bránou tak protihráči boli rýchlejší a nedovolili nám skórovať. Ideme ďalej, cesta nekončí, to čo sa učíme na tréningoch musia chlapci zdokonaľovať na zápasoch"

KATEGÓRIA U10 tréner R. Coma: "Z Ružomberka si víťazstvo neodviezla ani U10 ale so svojím výkonom môže byť spokojná. Hodnotenie zápasu tréner R. Coma ml.: Herný výkon v tomto zápase bol z našej strany dobrý a chýbalo len pár detailov k tomu aby bol veľmi dobrý. Zatiaľ proti najlepšiemiu súperovi, ktorý mal veľa zaujímavých individualít a bol veľmi technický, sme sa im v hre dokázali často vyrovnať a aj predčiť. Najväčší rozdiel bol na našu smolu v riešení situácií pred obomi bránami. Opäť sme dostali veľmi lacné góly a my sme zahadzovali také šance, že súper by nám z jednej takej dal asi aj dva góly. Na tíme je ale vidno, že prístupili ku zmenám, ktoré sme urobili zodpovedne a prenieslo sa to aj do posledných výkonov a keď začneme premieňať aspoň polovicu šancí, budeme v zápasoch aj gólovejší a tým pádom aj šťastnejší."

KATEGÓRIA U11 tréner M. Závodský: "nedodal hodnotenie zápasu" - zhodnotenie zvonku nestranným "Naša U11 s ďalším neuspokojivým výkonom."