VÝBORNÝ MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL ROZHODLA PENALTA.

15.04.2024

V sobotu odohrala v susedskom derby naša U13 výborný zápas na pôde lídra tabuľky MFK Bytča. Aj, keď chlapci podľahli svojmu súperovi o gól vôbec nemusia smútiť nad svojim výkonom a patrí im veľká pochvala.

Zhodnotenie zápasu trénerom J. Velflom: "Zápas, v ktorom rozhodla penalta. Od začiatku zápasu sa hralo vo vysokom tempe . Chlapci dnes hrali v obrane veľmi dobre . Ku koncu prvého polčasu sme išli do vedenia . Po chybe v našej obrane, ale super vyrovnal a polčas sa skončil 1:1. Zápas sa dnes hral rýchlo a prechod do ofenzívnej fázy nám dnes išiel veľmi dobre. Čo nás musí mrzieť je zakončenie na súperovu bránku. Po penalte išiel super do vedenia 2:1. Chlapci sa potom snažili ešte viac, ale dnes im nebolo dopriate po vynikajúcom výkone vyhrať. Chlapcov chválim za vynikajúci a bojovný výkon. Takéto zápasy nás posúvajú mentálne, ale aj v hernej činnosti.