Vyťaženosť celého tímu U10 priniesol dvojtriangel v Púchove

26.11.2023

V rámci veľmi dobrých vzťahov s Púchovom, vycestovala naša U10 po dvoch týždňoch opäť do tohto mesta, kde odohrala herne vyrovnané a ťažké zápasy. Tentokrát sme postavili dva tímy, čo umožnilo ďalšie minúty pre každého, kto je aktuálne zdravý. Jeden tím hral skôr a odohral zápasy proti MŠK Púchov a MFK Bytča a druhý neskôr taktiež proti MŠK Púchov a TJ Hradišťan Jasenica. Aj keď obe skupiny podali odlišné výkony, spoločným menovateľom bolo zahadzovanie šancí a mizerný počet strelených gólov, keď sme v súčte za 200 minút skórovali len 9krát.

Hodnotenie zápasov tréner R. Coma ml.: Prvá skupina odohrala aj napriek nie dobrým individuálnym výkonom, tak nejak zvláštne vyrovnané zápasy v rámci kolektívneho výkonu a bojovnosti. Najväčší rozdiel bol opäť v premieňaní šancí a celkovo takom kľudnejšom prejave pri hre s loptou. My sme pôsobili strašne chaoticky, zbrklo a akoby v strese. Okrem samotného zakončovania sme extrémne zle riešili aj pred finálne situácie, kedy sme sa mohli dostať do ďalších šancí ale vždy sa nám podarilo "nájsť alebo "nabúrať" do toho posledného brániaceho hráča. 

Druhá skupina predviedla o niečo slabší výkon ako pred dvomi týždňami, najmä sme nechceli tak hrať s loptou a ľahko sa jej zbavovali. Taktiež sme nehrali tak aktívne pri bránení a skoro vôbec nenapádali, čo sa miestami dialo aj pri prvej skupine. No a potom sú tú tie šance, síce sme si ich nevypracovali toľko ako prvá skupina ale netrafiť 2x prázdnu bránu, keď sme tam dokonca dvaja je už naozaj extrém, ktorý len potvrdzuje našu streleckú nemohúcnosť. Musím ale vyzdvihnúť chuť a chcenie, ktoré chalani a baby v posledných týždňoch zlepšili, sú to síce základné veci, o ktorých by sme sa nemali ani baviť ale trošku absentovali niektorých hráčoch z tejto skupiny. 

Fotogaléria