NOVINKY

Výborný futbal odohrala naša U13 proti rovesníkom z Čadce. Napriek tomu, že chlapci po prvom polčase prehrávali 0:1 svojou nezlomnosťou dokázali zápas otočiť a zvíťaziť v pomere 2:1, keď víťazný gól padol v poslednej minúte zápasu. Aby nebolo dráme konca tak v úplnom závere kopali hostia penaltu, ktorú náš brankár Samo Rataj zlikvidoval.

Zhodnotenie turnaja trénerkou V. Čapkovou: "V sobotu za slnečného a veľmi teplého počasia odohrala naša kategória U8 kvalitný turnaj V novom meste nad Váhom. Zo 6timi mužstvami odohrali vyrovnané zápasy. Na začiatku turnaja stála šťastena na našej strane, dokázali sme sa presadiť ,vyhrávali sme súboje, chlapci si tieto zápasy užívali, čo bolo vidno...

V sobotnom derby, ktoré proti sebe odohrala kompletná U12, keďže naša U11 sa zúčastnila na turnaji v Ostrave a lige prípraviek v Martine. Žltí, ako JUVE "C" a čierno bieli, ako JUVE "D". V dueli, ktorí sa bral, ako nominačný na nedeľný ligový zápas proti FK Lodno. V zaujímavom zápase nakoniec zvíťazili žltí v pomere 8:5.